KONAKLAMA

Ilıca Park Termal Otel

Tesisimiz, açık büfe kahvaltı ve açık büfe akşam yemeği ile yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Misafirlerimiz ana bina içerisinde bulunan termal havuzları ve otel bahçesinde bulunan hamamları ücretsiz olarak kullanabilmektedir.

Otelimiz içerisinde 1 adet kapalı asansörümüz, lobi katında resepsiyon, 24 saat açık lobby, oturma alanları, kitap okuma bölümümüz ve ana restoranımız bulunmaktadır. Asma katta ise ücretsiz oyun salonumuzda bilardo ve çeşitli oyunlarının oynandığı ücretsiz bir alanımız bulunmaktadır. Otel bahçesinde bulunan ve gün içerisinde sabah 08:00 'den gece saat 24:00 'e kadar hizmet veren kafeteryamızda yine çeşitli oyunları oynayabilir, oturma alanlarında yeşillikler içerisinde kuş sesleri arasında tatilinizin tadını çıkartırken fastfood ürünleri, ızgara ürünleri yada aperatif ürünler ile farklı yöresel lezzetleri tadabilirsiniz.

Standart Odalarımız

Balıkesir Ilıca Kaplıcaları mevkiinde bulunan 15 bin metrekare alana sahip otelimiz, 60 adet otel odası, 32 adet Anex (Apart) dairesi ile toplamda 92 oda ve 230 adet yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Ana binada tüm yer alan tüm odalarımız standart bir konsepte sahiptir. Banyo, wc, televizyon, fön makinesi ve mini barın standart olduğu tüm odalarımız balkonlu olup tamamının banyoları özel el yapımı küvet ile de donandırılmıştır. Tesisimizin şifalı suyunu günün her anında kullanabilmeniz için tüm odalarımızda 7/24 termal şifalı su bulunmaktadır.

Apart Odalarımız

Özel el yapımı geniş küvete sahip olan apart odalarımız, maksimum 2 kişilik bir yatak odası ve balkonla donatılmıştır.